درباره ما

در ابتدای امر برای معرفی خط مشی کلی و اهداف سایت ملینو باید به معرفی این سایت بپردازیم. سایت ملینو با عملکردی نوین قصد دارد مخاطبین و مصرف کنندگان ایرانی را در جهت آشنایی با کالای ایرانی آشنا کنند.

درباره سایت ملینو

سایت ملینو مفتخر است که فعالیت های خود را در جهت معرفی کالاهای ایرانی که تا به حال مهجور مانده و مورد سوء استفاده ی دلالان قرار می گیرد آغاز کرده است. تولید کنندگانی وجود دارند که در زمینه های مختلف به تولید محصولات سنتی، کشاورزی، صنایع دستی و آثار هنری می پردازند. این افراد به علت عدم آگهی از نحوه ی فروش و تبلیغات همان طور که قبلا اشاره کردیم درگیر واسطه گری ها می شوند.

رسالت ملینو در این راستا این است که با ایجاد فرصت برای کالاهای مختلف و معرفی آن ها به بازار های داخلی و خارجی امکان سود بیشتر را به این افراد بدهد.

ممکن است در نگاه اول این ایده بسیار دور از دسترس باشد اما فراموش نکنید که بیشتر اتفاقات تاثیر گذار در همه ی امور با حرکت های کوچک شروع شده است. سایت ملینو می تواند به عنوان یک الگو عمل کرده و زمینه تاسیس این نوع استارتاپ ها را ایجاد کند.

تولیدات شامل چه محصولاتی می شوند؟

ممکن است زمانی که در رابطه با تولیدات صحبت می کنیم برخی از موارد در ذهن شنونده تولید محسوب نشود اما در این جا منظور از تولیدات شامل همه ی جنبه های آن حتی کوچکترین حرکت های تولیدی نیز می شود.

تولید کنندگان می توانند افرادی باشند که به تولید صنایع دستی یا تولید محصولات کشاورزی، بافندگی، مواد غذایی، محصولات هنری مشغول باشند. همه ی ما شاهد این هستیم که آثار هنری و صنایع دستی بی نظیری در جای جای ایران عزیزمان تولید شده و با قیمت های گزافی در بازار به فروش می رسد. سازندگان و تولید کنندگان محصولات سهمی از این سود سرشار نخواهند داشت و معمولا در تنگنای معیشتی زندگی خود را می گذرانند.

سایت ملینو قصد دارد به عنوان یک مرجع و معرف این افراد را در جهت فروش محصولات شان یاری کند. امروزه اقتصاد دنیا بر اساس بازاریابی و تبلیغات می چرخد سایت ملینو به تولید کنندگان این امکان را می دهد تا با کوتاه شدن دست واسطه ها تولید کنندگان را در این زمینه یاری کند.

افراد می توانند ضمن معرفی محصولات خود در جهت فروش آن ها نیز اقدامات لازم را به عمل بیاورند.

خط مشی کلی و اهداف سایت ملینو

هدف اصلی سایت ملینو

هدف اصلی و چشم انداز کلی این طرح راه اندازی یک سایت قابل قبول برای معرفی تولیدات ایرانی است. اما اصلی ترین هدف سایت ملی نو این است که برای این محصولات در بیرون از مرزهای ایران ایجاد بازار پررونقی را داشته باشد.

در صورت تحقق این هدف علاوه بر ارتقا سطح اقتصادی تولید کنندگان محصولاتی که تاکنون با قیمت های گزاف به افراد غیر ایرانی فروخته می شد می تواند با کیفیت بهتری در اختیار مشتریان قرار بگیرد. سایت ملینو قصد دارد با شناسایی تولیدات ایرانی و معرفی آن ها این امکان را به تولید کنندگان بدهد که کالاهای خود را با قیمت واقعی خود به فروش برسانند.

افرادی که مایل هستند محصولات خود را در این سایت به نمایش بگذارند می توانند با معرفی فعالیت خود و کاربرد آن مشتریان را ترغیب به خرید کند.

یکی از مزایایی راه اندازی سایت ملینو و استارتاپ های این چنینی این است که کالاهای ساخت ایران که تا به حال ناشناخته مانده اند معرفی شده و می توانند بازار مخصوص به خود را داشته باشد. امکان سفارش دهی در این سایت این امکان را به کاربران می دهد تا بدون در نظر گرفتن بعد مکانی کالای خود را سفارش بدهند.

هنرمندان ایرانی این امکان را دارند که محصولات خود را در سایت ملینو معرفی کرده و بدون واسطه به فروش برسانند برای آشنایی بیشتر مخاطبان می توانند پیشینه ی هنر مورد نظر را نیز قید کنند تا مخاطب با آگاهی کامل دست به انتخاب بزند.

وجود استارتاپ هایی مانند سایت ملینو باعث می شود که رشد اقتصادی و حمایت از کالای ایرانی در عمل به حقیقت بپیوندد. ممکن است در ابتدا این هدف کمی دور از ذهن به نظر برسد اما در دراز مدت افراد با این شیوه عملکرد آشنا شده و نسبت به آن نظر مثبتی خواهند داشت.

حفظ مشتری
امکان فروش
نسل جدید
حمایت از تولید داخلی